LG D2342P 3D Monitör İncelemesi

2013-06-20 21:02:00
LG D2342P 3D Monitör İncelemesi |  görsel 1

 

LG D2342P-PN Yeni Nesil 3D Monitör
 
  • Titreşimsizlik Sertifikası
  • Sıfır Ekran Parazıtı
  • Pılsız Gözlükler
  • Zararlı Elektromanyetık Dalgalar Yok
 
TITREŞIMSIZ (FLICKER-FREE)

Mide bulantısı, baş dönmesi ve göz yorgunluğuna son. LG'nin Cinema 3D Teknolojisi aktif gözlüklerin neden olduğu titreşim (flicker) sorununu tamamen ortadan kaldırarak, 3D keyfinin tadını başınız dönmeden ve mideniz bulanmadan uzun süreler yaşamanıza olanak veriyor.

SIFIR EKRAN PARAZITI

LG'nin yeni 3D gözlükleri titreşim sorununa nokta koyarken, Yeni Nesil 3D Panelleri de ekran paraziti sorununu ortadan kaldırıyor ve daha temiz, daha net bir 3D deneyimi sunuyor.

PILSIZ GÖZLÜKLER

LG Cinema 3D gözlükler 16 gramlık ağırlıklarıyla geleneksel gözlüklere kıyasla yarı yarıya hafiftir. Pilsiz çalışmaları sayesinde şarj etmek gibi bir derdiniz olmaz ve çok daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

ZARARLI ELEKTROMANYETIK DALGALAR YOK

LG Cinema 3D Monitörlerin pilsiz gözlükleri zararlı elektromanyetik dalgalar üretmezler. Bu sayede kullanıcılar rahat ve tehlikesiz bir şekilde 3D deneyiminin keyfine varabilirler.

ÜSTÜN 3D PARLAKLIĞI

Geleneksel 3D monitörlerden 2 kat daha fazla parlaklığı ile LG D2342P çok daha aydınlık ve temiz görüntüler sağlar. LG'nin yeni 3D teknolojisi 3D görüntülerde oluşabilecek her türlü karartıyı ekrana yerleştirilen özel bir film ile giderir. Ayrıca 2D modunda da oldukça parlak görüntüler sunar.

3D EFFECT MODE

 

2D-3D ÇEVIRME ÖZELLIĞI

2D yayınları 3D'ye çevirerek izleme deneyimi sunar.

HDMI BAĞLANTISI

LG D2342P, her türlü 3D cihazı LG Cinema 3D monitörünüze bağlayabilecek arayüzü destekler. Bu sayede bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymadan, direk oyun konsollarına, Blu-Ray oynatıcılara bağlayarak 3D içeriklerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

 

LG D42P Serisi 3D Monitörler ile daha önce hiç yaşamadığınız benzersiz bir 3D deneyimine hazırlıklı olun! Geleneksel 3D teknolojisinin ağır ve pahalı gözlüklerini, baş ağrıtan ve göz yoran görüntülerini unutun. LG Cinema 3D Monitör; 3 Boyutlu Mükemmellikte Yeni Standart!

Kaynak ve detaylı bilgi; http://www.lg.com/tr/monitor/lg-D2342P-PN-3d-monitor

61
0
0
Yorum Yaz